fbpx
Vždy aktivní
Slogan společnosti HL „Vždy aktivní“ odráží p odstatu značky, kterou jsou produkty vytvořené na bázi vysoce koncentrovaných aktivních složek přinášející viditelné výsledky a také aktivní strategie značky, v rámci nichž značka neustále usiluje o nacházení inovativních a účinných řešení.
O SPOLEČNOSTI HL
Společnost HL, založená v roce 1984, je přední profesionální značkou v oblasti péče o pleť. Tato společnost vyrábí aktivní a vysoce účinné produkty pro péči o pleť určené k distribuci na globálních trzích.
HL má své vlastní inovativní laboratoře R&D a také závod na výrobu módní konfekce, který používá nejmodernější postupy správné výrobní praxe (GMP, zkratka z anglického Good Manufacturing Practice) a splňuje nejpřísnější požadavky na ochranu životního prostředí. Díky vyspělému výrobnímu vybavení může společnost vyvíjet a vyrábět produkty péče o pleť s vysokou koncentrací aktivních složek, které přinášejí viditelné výsledky.
FILOSOFIE ZNAČKY
Produkty HL jsou prodávány výhradně prostřednictvím mautorizovaných estetiků, dermatologů, kosmetických center a zdravotnických lázeňských zařízení.
Odborníci HL provedou podrobnou analýzu pleti a vyberou optimální způsob péče, který odpovídá typu pleti, věku a životnímu stylu tak, aby byly účinně zahrnuty všechny hlavní problémy, které zákazník v oblasti pleti může mít.
Rozsáhlé portfolio produktů HL používaných při lázeňské péči o pleť je doplněno o produkty určené k domácí péči o pleť.
Vždy aktivní
Unikátní složení produktů HL vychází z vědeckých výzkumů a klinicky testovaných složek, které poskytují dlouhodobé a viditelné výsledky.
Cílem společnosti HL je využívat zkušenosti a znalosti získané během mnoha let a nabízet zákazníkům přesvědčivé výsledky, díky nimž budou mít zdravou, vyváženou a krásnou pleť.
GLOBÁLNÍ ZASTOUPENÍ
Během uplynulých 30 let společnost HL rozšířila své partnerství po celém světě.
PRO PROFESIONÁLY A KONTAKT