ATOPIC RELIEF | CALM DERM

ATOPIC RELIEF | CALM DERM

ATOPIC RELIEF | CALM DERM

sku: 164184-1-1


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/www.hl-labs.cz/www/wp-content/themes/wp_glory/woocommerce/single-product/meta.php on line 30

10 ošetřen

Unikátní krém přinášející úlevu kůži podrážděné v důsledku suchosti, při atopických kožních zánětech (atopická dermatitida) nebo alergických reakcích.

SYMPTOMY

Atopický zánět kůže je kožní nemoc, která se nejčastěji objevují v dětství, ale někdy se dále rozvine v chronickou nemoc i u dospělých. Typické jsou pro ni vyrážky vyvolávající silné svědění a výrazná suchost kůže.

PŘÍZNIVÉ ÚČINKY

Přináší úlevu podrážděné pokožce, stimuluje obnovu a ozdravení povrchové struktury kůže a uklidňuje pleť. Krém vytvoří ochrannou vrstvu působící proti vnějším dráždidlům a tak přispívá k posílení imunitního systému kůže.

AKTIVNÍ INGREDIENCE

Komplex peptidů mědi – komplex aminokyselin navázaných na peptidy. Komplex působí jako přirozený přenašeč umožňující maximální průnik mědi do kožních buněk, stimuluje produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové a v konečném důsledku urychluje procesy obnovy pokožky.

Betaglukany jsou přírodní polysacharidy produkované kvasinkami, které posilují a regulují imunitní systém a svými účinky uklidňují, léčí a mírní citlivost pleti.

Instrukce

Naplňte gázovou masku roztokem Calm Red maska A a přiložte ji na pleť. V další fázi na tuto masku naneste bohatou vrstvu Calm Red maska B. Po 15–20 minutách společně odstraňte obě masky. Začněte od brady a pokračujte nahoru směrem k čelu. Jemně opláchněte zbývající produkt.

Klíčové aktivity

Brokolice a vilín.

Výhody

Zklidňující maska pro profesionální klinické ošetření, která zvyšuje hladinu vlhkosti a zklidňuje zarudnutí související s kuperózní pletí.